Navigation (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (50 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Weight
fi: Paino

en: Category
fi: Kategoria

en: Back
fi: Takaisin

en: Help
fi: Ohje

en: Region
fi: Alue

en: Menu
fi: Valikko

en: User
fi: Käyttäjä

en: Configure
fi: Määrittele

en: Files
fi: Tiedostot

en: Create
fi: Luo

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Custom
fi: Oma

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Filter
fi: Suodatus

en: Display title
fi: Näytä otsikko

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Log out
fi: Kirjaudu ulos

en: Extend
fi: Laajenna

en: Shortcuts
fi: Oikopolut

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Menus
fi: Valikot

en: Edit profile
fi: Muokkaa profiilia

en: About
fi: Tietoja

en: User account
fi: Käyttäjätili

en: Starting level
fi: Aloitustaso

en: My Account
fi: Käyttäjätilini

en: Not restricted
fi: Ei rajoitettu

en: Restricted to certain pages
fi: Rajoitettu tiettyihin sivuihin

en: Collapse
fi: Pienennä

en: View mode
fi: Näyttötila

en: View profile
fi: Näytä profiili

en: Edit user account
fi: Muokkaa käyttäjätiliä

en: Admin info
fi: Ylläpitotietoa

en: Visibility Conditions
fi: Näkyvyysriippuvuudet

en: Visibility Condition
fi: Näkyvyysriippuvuus

en: Context assignments
fi: Kontekstien käyttö

en: Show for the listed pages
fi: Näytä listatuilla sivuilla

en: Hide for the listed pages
fi: Piilota listatuilta sivuilta

en: Maximum number of levels
fi: Tasojen enimmäismäärä

en: Menu levels
fi: Valikon tasot

en: Broken/Missing
fi: Rikkinäinen/Puuttuva
