Navigation (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (40 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Administration
gl: Administración

en: Weight
gl: Peso

en: Category
gl: Categoría

en: Back
gl: Voltar

en: Help
gl: Axuda

en: Region
gl: Área

en: Menu
gl: Menú

en: User
gl: Usuario/a

en: Configure
gl: Configurar

en: Files
gl: Ficheiros

en: Create
gl: Crear

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Filter
gl: Filtro

en: Media
gl: Medios

en: Display title
gl: Amosar título

en: Navigation
gl: Navegación

en: Provider
gl: Proveedor

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Extend
gl: Estender

en: Shortcuts
gl: Atallos

en: Blocks
gl: Bloques

en: Menus
gl: Menús

en: Edit profile
gl: Editar perfil

en: About
gl: Información

en: Logo options
gl: Opcións do logotipo

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: Restricted to certain pages
gl: Restrinxida a determinadas páxinas

en: Collapse
gl: Pregar

en: View mode
gl: Modo de vista

en: View profile
gl: Ver perfil

en: Broken/Missing
gl: Roto/Desaparecido
