Navigation (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (49 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Administration
he: ניהול

en: Weight
he: משקל

en: Category
he: קטגוריה

en: Back
he: אחורה

en: Help
he: עזרה

en: Region
he: איזור

en: Menu
he: תפריט

en: User
he: משתמש

en: Configure
he: הגדרות

en: Files
he: קבצים

en: Create
he: יצירה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Custom
he: מותאם

en: Visibility
he: ניראות

en: Roles
he: תפקידים

en: Filter
he: סינון

en: Media
he: מדיה

en: Display title
he: הצגת כותרת

en: Navigation
he: ניווט

en: Provider
he: ספק

en: Log out
he: יציאה

en: Extend
he: הרחבות

en: Plugin
he: פלאגין

en: Shortcuts
he: קיצורים

en: Blocks
he: בלוקים

en: Menus
he: תפריטים

en: Edit profile
he: עריכת פרופיל

en: About
he: אודות

en: Logo options
he: אפשרויות לוגו

en: User account
he: חשבון משתמש

en: Starting level
he: רמת התחלה

en: My Account
he: החשבון שלי

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: Restricted to certain pages
he: מוגבל לדפים מסויימים

en: Collapse
he: כיווץ

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: View profile
he: צפיה בפרופיל

en: Edit user account
he: עריכת חשבון משתמש

en: Admin info
he: פרטי אדמין

en: Context assignments
he: הקצאות של קונטקסט

en: Menu levels
he: רמות תפריט

en: Broken/Missing
he: לא תקין/חסר

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label from the %region region?
he: האם להמשיך בהסרת @entity-type %label מהאיזור %region ?
