Navigation (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (29 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Log out
kn: ನಿರ್ಗಮಿಸು

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Shortcuts
kn: ಸಮೀಪಮಾರ್ಗಗಳು (ಶಾರ್ಟ್ ಕಟ್)ಗಳು

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Collapse
kn: ಕುಸಿಯು/ಕುಗ್ಗಿಸು
