Navigation (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Weight
lv: Svars

en: Category
lv: Kategorija

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Help
lv: Palīdzība

en: Region
lv: Reģions

en: Menu
lv: Izvēlne

en: User
lv: Lietotājs

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Files
lv: Faili

en: Create
lv: Izveidot

en: Footer
lv: Kājene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Media
lv: Multivide

en: Display title
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Log out
lv: Iziet

en: Extend
lv: Paplašināšana

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Shortcuts
lv: Īsceļi

en: Blocks
lv: Bloki

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Edit profile
lv: Labot profilu

en: About
lv: Par

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Starting level
lv: Sākuma līmenis

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām

en: View mode
lv: Skata režīms

en: View profile
lv: Skatīt profilu

en: @label (disabled)
lv: @label (atspējots)
