Navigation (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (26 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Weight
mn: Жин

en: Category
mn: Ангилал

en: Help
mn: Тусламж

en: Region
mn: Бүс

en: Menu
mn: Цэс

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Files
mn: Файлууд

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: Shortcuts
mn: Тушаал өгөх дөт аргууд

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг
