Navigation (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (59 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Administration
pl: Administracja

en: Weight
pl: Waga

en: Category
pl: Kategoria

en: Back
pl: Wstecz

en: Help
pl: Pomoc

en: User
pl: Użytkownik

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Files
pl: Pliki

en: Create
pl: Utwórz

en: Footer
pl: Stopka

en: Custom
pl: Własne

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Roles
pl: Role

en: Filter
pl: Filtr

en: Display title
pl: Wyświetlana nazwa

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Extend
pl: Rozszerz

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: Blocks
pl: Bloki

en: Menus
pl: Menu

en: Edit profile
pl: Edytuj profil

en: About
pl: O stronie

en: Logo options
pl: Opcje loga

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Starting level
pl: Poziom początkowy

en: My Account
pl: Moje konto

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: Restricted to certain pages
pl: Ograniczenie do określonych stron.

en: Default logo
pl: Domyślne logo

en: Custom logo
pl: Niestandardowe logo

en: Collapse
pl: Zwiń

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Navigation Settings
pl: Ustawienia Nawigacji

en: View profile
pl: Pokaż profil

en: Navigation settings
pl: Ustawienia nawigacji

en: Edit user account
pl: Edytuj konto użytkownika

en: Admin info
pl: Informacje dla admina

en: Visibility Conditions
pl: Warunki widoczności

en: Visibility Condition
pl: Warunek widoczności

en: Context assignments
pl: Przypisanie kontekstu

en: Show for the listed pages
pl: Pokaż na wymienionych stronach

en: Hide for the listed pages
pl: Ukryj na wymienionych stronach

en: Maximum number of levels
pl: Maksymalna liczba poziomów

en: Menu levels
pl: Poziomy menu

en: Broken/Missing
pl: Uszkodzony/brakujący

en: Hide logo
pl: Ukryj logo

en: @label (disabled)
pl: @label (wyłączone)

en: Initial visibility level
pl: Pierwszy poziom widoczności

en: Number of levels to display
pl: Wyświetlana liczba poziomów

en: This maximum number includes the initial level.
pl: Maksymalna liczba zawiera pierwszy poziom.

en: The "%plugin_id" was not found
pl: Nie znaleziono "%plugin_id"
