Navigation (1.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Help
se: Veahkki

en: User
se: Geavaheaddji

en: Log out
se: Logge eret

en: Edit profile
se: Rievdat iežat dieđuid

en: About
se: Birra
