Navigation (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Administration
sq: Administrimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Category
sq: Kategoria

en: Help
sq: Ndihmë

en: Region
sq: Sektori

en: Menu
sq: Menuja

en: User
sq: Përdoruesi

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Create
sq: Krijo

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Roles
sq: Rolet

en: Filter
sq: Filtri

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Log out
sq: Dalja

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Menus
sq: Menutë

en: About
sq: Informacione

en: User account
sq: Profili i përdoruesit
