Navigation (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Weight
sr: Тежина

en: Region
sr: Регион

en: Menu
sr: Мени

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Files
sr: Фајлови

en: Footer
sr: Подножје

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Display title
sr: Прикажи наслов

en: Provider
sr: Провајдер

en: Log out
sr: Одјави се

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Admin info
sr: Информације о администратору

en: Context assignments
sr: Контекстуални задаци
