Navigation (1.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (26 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Weight
am: ክብደት

en: Help
am: እርዳታ

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Configure
am: ውቀር

en: Footer
am: ግርጌ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Display title
am: ዓርዕስት አሳይ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Log out
am: ውጣ

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: Menus
am: ምናሌዎች

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ

en: Admin info
am: የተቆጣጣሪ መረጃ

en: Context assignments
am: የአገባበ ነገር ምደባዎች
