Navigation (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Back
az: Geri

en: Help
az: Dəstək

en: Core
az: Nüvə

en: Menu
az: Menyu

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Files
az: Fayllar

en: Create
az: Yaradıldı

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Display title
az: Görünüş başlığı

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Provider
az: Provayder

en: Log out
az: Çıxış

en: Extend
az: Əlavələr

en: Shortcuts
az: Qısa yollar

en: Blocks
az: Bloklar

en: Menus
az: Menyular

en: Edit profile
az: Profili redaktə edin

en: About
az: Haqqında

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: Starting level
az: Başlanğıc səviyyəsi

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb
