Navigation (1.0.0-beta2) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Pages
br: Pajennoù

en: Status
br: Statud

en: Administration
br: Mererezh

en: Menu
br: Lañser

en: Filter
br: Sil

en: Log out
br: Digevreañ

en: Plugin
br: Lugant

en: About
br: Diwar-benn

en: Collapse
br: Bihanaet
