Navigation (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Administration
bs: Administracija

en: Weight
bs: Težina

en: Category
bs: Kategorija

en: Help
bs: Pomoć

en: Menu
bs: Meni

en: User
bs: Korisnik

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Roles
bs: Uloge

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Log out
bs: Odjavi se

en: Blocks
bs: Blokovi
