Navigation (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (52 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Administration
et: Haldus

en: Weight
et: Kaal

en: Category
et: Kategooria

en: Back
et: Tagasi

en: Help
et: Abi

en: Core
et: Tuum

en: Region
et: Regioon

en: Menu
et: Menüü

en: User
et: Kasutaja

en: Configure
et: Seadistus

en: Files
et: Failid

en: Create
et: Loo

en: Footer
et: Jalus

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Filter
et: Filtreeri

en: Media
et: Meedia

en: Display title
et: Kuvatav pealkiri

en: Navigation
et: Menüü

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Log out
et: Logi välja

en: Extend
et: Laienda

en: Shortcuts
et: Otseteed

en: Blocks
et: Plokid

en: Menus
et: Menüüd

en: Edit profile
et: Muuda profiili

en: About
et: Programmist

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Starting level
et: Alustav tase

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.

en: Collapse
et: Lükka kokku

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: View profile
et: Vaata profiili

en: Edit user account
et: Muuda kasutaja kontot

en: Admin info
et: Haldaja info

en: Visibility Conditions
et: Nähtavuse Tingimused

en: Visibility Condition
et: Nähtavuse Tingimus

en: Context assignments
et: Konteksti määrangud

en: Show for the listed pages
et: Näita loetletud lehtedel

en: Hide for the listed pages
et: Peida loetletud lehtedel

en: Maximum number of levels
et: Maksimaalne tasemete arv

en: Menu levels
et: Menüütasemed

en: Broken/Missing
et: Katki/Puudu

en: @label (disabled)
et: @label (keelatud)

en: The "%plugin_id" was not found
et: Pluginat "%plugin_id" ei leitud
