Navigation (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (33 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Administration
hr: Administracija

en: Weight
hr: Težina

en: Category
hr: Kategorija

en: Back
hr: Natrag

en: Help
hr: Pomoć

en: Core
hr: Jezgra

en: Region
hr: Regija

en: Menu
hr: Izbornik

en: User
hr: Korisnik

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Files
hr: Datoteke

en: Create
hr: Stvori

en: Footer
hr: Podnožje

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Roles
hr: Uloge

en: Filter
hr: Pročisti

en: Media
hr: Mediji

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Log out
hr: Odjava

en: Shortcuts
hr: Kratice

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Menus
hr: Izbornici

en: About
hr: Opis

en: User account
hr: Korisnički račun

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno

en: Restricted to certain pages
hr: Ograničeno na određene stranice

en: Collapse
hr: Sažmi
