Navigation (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Weight
ka: წონა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Help
ka: დახმარება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Menu
ka: მენიუ

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Files
ka: ფაილები

en: Create
ka: შექმნა

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Roles
ka: როლები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Media
ka: მედია

en: Display title
ka: სათაურის ჩვენება

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Shortcuts
ka: სწრაფი ბმულები

en: Blocks
ka: ბლოკები
