Navigation (1.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Weight
kk: Салмағы

en: Category
kk: Категория

en: Help
kk: Көмек

en: Region
kk: Аумақ

en: Menu
kk: Мәзір

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Configure
kk: Баптау

en: Create
kk: Қосу

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Visibility
kk: Көріну

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Navigation
kk: Навигация

en: Log out
kk: Шығу

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі
