Navigation (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (30 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Category
ku: پۆل

en: Help
ku: یارمەتی

en: Core
ku: ناوکە

en: Region
ku: ناوچە

en: Menu
ku: پێڕست

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Create
ku: درووستکردن

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Visibility
ku: بینایی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Shortcuts
ku: قەدبڕەکان

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: About
ku: دەربارە

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە
