Navigation (1.0.0-beta2) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Help
ml: സഹായം

en: Core
ml: കോര്‍

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Menu
ml: മെനു

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Provider
ml: ദാതാവ്
