Navigation (1.0.0-beta2) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Weight
my: အစဉ်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Help
my: အကူအညီ

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Menu
my: မီနူး

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: Shortcuts
my: Shortcut များ

en: About
my: အကြောင်း

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ

en: Restricted to certain pages
my: သီးသန့်စာမျက်နှာများအတွက် ကန့်သတ်ထားသည်

en: Admin info
my: အုပ်ချုပ်သူ၏ အချက်အလက်
