Navigation (1.0.0-beta2) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ
