Navigation (1.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (27 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Weight
ps: وزن

en: Category
ps: ټولی

en: Help
ps: مرسته

en: Region
ps: سيمه

en: Menu
ps: غورنۍ

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Configure
ps: سازول

en: Footer
ps: پښۍ

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Filter
ps: چاڼ

en: Media
ps: رسنۍ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Log out
ps: وتون

en: Plugin
ps: لګون

en: Shortcuts
ps: لنډلارې

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Menus
ps: غورنۍ

en: About
ps: په اړه

en: Collapse
ps: غونډول

en: Admin info
ps: پازوال مالومات
