Navigation (1.0.0-beta2) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Administration
si: පාලනය

en: Help
si: සහාය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම
