Navigation (1.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Weight
ta: நிறை

en: Category
ta: வகை

en: Help
ta: உதவி

en: Menu
ta: பட்டி

en: User
ta: பயனாளர்

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்

en: Menus
ta: பட்டிகள்
