Navigation (1.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Weight
gu: તરલતા

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Help
gu: મદદ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Create
gu: બનાવો

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Display title
gu: શીર્ષક પ્રદર્શિત કરો

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Log out
gu: બહાર નીકળો

en: About
gu: વિશે

en: User account
gu: વપરાશકર્તાનું ખાતુ

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી
