Navigation (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (35 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Administration
is: Stjórnun

en: Weight
is: Vægi

en: Category
is: Flokkur

en: Back
is: Til baka

en: Help
is: Hjálp

en: Core
is: Kjarni

en: Region
is: Svæði

en: Menu
is: Valmynd

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Configure
is: Stilla

en: Files
is: Skrár

en: Create
is: Stofna

en: Footer
is: Fótur

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Roles
is: Hlutverk

en: Filter
is: Sía

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Log out
is: Útskrá

en: Extend
is: Bæta við

en: Shortcuts
is: Flýtivísar

en: Blocks
is: Blokkir

en: Menus
is: Valmyndir

en: Edit profile
is: Breyta prófíl

en: About
is: Um

en: User account
is: Notandaaðgangur

en: My Account
is: Minn aðgangur

en: Not restricted
is: Ekki takmarkað

en: Restricted to certain pages
is: Takmarkað við ákveðnar síður
