Navigation (1.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (31 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Help
ne: सहयोग

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Menu
ne: मेनु

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Create
ne: सिर्जना

en: Footer
ne: फुटर

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Media
ne: मिडिया

en: Display title
ne: शिर्षक प्रदर्शन

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Log out
ne: लगआउट

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Menus
ne: मेनु

en: About
ne: बारेमा

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: View mode
ne: हेर्ने शैली

en: Admin info
ne: प्रबन्धक जानकारी
