Navigation (1.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (46 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Administration
ar: الإدارة

en: Weight
ar: الوزن

en: Category
ar: التصنيف

en: Back
ar: رجوع

en: Help
ar: المساعدة

en: Core
ar: النواة

en: Region
ar: المنطقة

en: Menu
ar: القائمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Configure
ar: ضبط

en: Files
ar: الملفات

en: Create
ar: أنشئ

en: Footer
ar: التذييل

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Roles
ar: الأدوار

en: Filter
ar: انتقاء

en: Media
ar: ميديا

en: Display title
ar: عرض العنوان

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Provider
ar: المزود

en: Log out
ar: خروج

en: Extend
ar: الوحدات

en: Shortcuts
ar: الاختصارات

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Menus
ar: القوائم

en: Edit profile
ar: تعديل الملف الشخصي

en: About
ar: حول

en: User account
ar: حساب المستخدم

en: Not restricted
ar: غير مقيد

en: Restricted to certain pages
ar: خاضع لبعض الصفحات

en: Collapse
ar: طي

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Admin info
ar: معلومات المدير

en: Visibility Conditions
ar: شروط الرؤية

en: Visibility Condition
ar: شرط الرؤية

en: Context assignments
ar: تعيينات السياق

en: Broken/Missing
ar: معطوب/مفقود

en: @label (disabled)
ar: @label (معطل)

en: The "%plugin_id" was not found
ar: "%plugin_id" لم يتم العثورعليه
