Navigation (1.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (35 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Shortcuts
bo: མགྱོགས་མཐེབ

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Restricted to certain pages
bo: ངེས་གཏན་གྱི་དྲ་ངོས་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱས་ཡོད

en: Collapse
bo: ཚུར་བསྡུ

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
