Navigation (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (68 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Administration
ca: Administració

en: Weight
ca: Pes

en: Category
ca: Categoria

en: Back
ca: Enrere

en: Help
ca: Ajuda

en: Region
ca: Regió

en: Menu
ca: Menú

en: User
ca: Usuari

en: Configure
ca: Configura

en: Files
ca: Fitxers

en: Create
ca: Crea

en: Footer
ca: Peu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Roles
ca: Rols

en: Filter
ca: Filtra

en: Media
ca: Multimèdia

en: Display title
ca: Mostra el títol

en: Navigation
ca: Navegació

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Log out
ca: Surt

en: Extend
ca: Amplia

en: Plugin
ca: Connector

en: Shortcuts
ca: Accessos directes

en: Blocks
ca: Blocs

en: Menus
ca: Menús

en: Edit profile
ca: Edita el perfil

en: About
ca: Detalls

en: Logo options
ca: Opcions del logotip

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Starting level
ca: Nivell inicial

en: My Account
ca: El meu compte

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: Restricted to certain pages
ca: Restringit a certes pàgines

en: Default logo
ca: Logotip predeterminat

en: Custom logo
ca: Logotip personalitzat

en: Collapse
ca: Col·lapsa

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Navigation Settings
ca: Paràmetres de navegació

en: View profile
ca: Veure el perfil

en: Navigation settings
ca: Paràmetres de navegació

en: Edit user account
ca: Edita el compte d'usuari

en: Admin info
ca: Informació d'administració

en: Visibility Conditions
ca: Condicions de visibilitat

en: Visibility Condition
ca: Condició de visibilitat

en: Context assignments
ca: Assignacions de context

en: Show for the listed pages
ca: Mostra-ho per a les pàgines llistades

en: Hide for the listed pages
ca: Amaga-ho per a les pàgines llistades

en: Maximum number of levels
ca: Nombre màxim de nivells

en: Menu levels
ca: Nivells de menú

en: Broken/Missing
ca: Trencat/Perdut

en: Hide logo
ca: Amaga el logotip

en: @label (disabled)
ca: @label (inhabilitat)

en: Initial visibility level
ca: Nivell de visibilitat inicial

en: Number of levels to display
ca: Nombre de nivells a mostrar

en: This maximum number includes the initial level.
ca: Aquest número màxim inclou el nivell inicial.

en: The "%plugin_id" was not found
ca: No s'ha trobat "%plugin_id"

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label from the %region region?
ca: Esteu segur de voler eliminar el/la @entity-type %label de la regió %region?

en: Navigation blocks
ca: Blocs de navegació

en: Manage navigation blocks.
ca: Gestioneu els blocs de navegació.

en: Recommended image dimension 40 x 40 pixels.
ca: Dimensió recomanada de la imatge 40 x 40 píxels.

en: Choose custom logo
ca: Escull un logotip personalitzat
