Navigation (1.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Administration
eo: Administrado

en: Weight
eo: Pezo

en: Category
eo: Kategorio

en: Help
eo: Helpo

en: Region
eo: Regiono

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Configure
eo: Agordu

en: Files
eo: Dosieroj

en: Create
eo: Kreu

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Roles
eo: Roloj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Display title
eo: Montrata titolo

en: Navigation
eo: Navigado

en: Provider
eo: Provizanto

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Menus
eo: Menuoj

en: User account
eo: Uzanta konto

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Admin info
eo: Administranta informo

en: Context assignments
eo: Atribuoj de kunteksto
