Navigation (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Remove
is: Tak burtur

en: Description
is: Lýsing

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Weight
is: Vekt

en: Category
is: Bólkur

en: Help
is: Hjálp

en: Core
is: Kjarna

en: Region
is: Øki

en: Menu
is: Valmynd

en: User
is: Brúkari

en: Configure
is: Samanset

en: Create
is: Stovna

en: Footer
is: Síðufótur

en: Visibility
is: Vísing

en: Roles
is: Leiklutir

en: Filter
is: Filtur

en: Navigation
is: Navigatión

en: Log out
is: Rita út

en: Blocks
is: Blokkar

en: Menus
is: Valmyndir

en: About
is: Um

en: User account
is: Brúkarakonta

en: Not restricted
is: Ikki avmarkað

en: Restricted to certain pages
is: Avmarkað til ávísar síður
