Navigation (1.0.0-beta3) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Help
ht: Èd

en: User
ht: Itilizatè

en: Files
ht: Fichye

en: Footer
ht: Pye paj

en: Filter
ht: Filtre

en: User account
ht: Kont itilizatè
