Navigation (1.0.0-beta3) - en to hy translation catalogue (35 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Back
hy: Հետ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Display title
hy: Ցուցադրել վերնագիրը

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Log out
hy: Ելք

en: Extend
hy: Ընդլայնել

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում

en: Collapse
hy: Փակել

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Admin info
hy: Ադմին ինֆորմացիա

en: Collapse sidebar
hy: Փակել կողագոտին

en: Expand sidebar
hy: Բացել կողագոտին
