Navigation (1.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Weight
jv: Urutan

en: Category
jv: Kategori

en: Help
jv: Pitulungan

en: Core
jv: Inti

en: User
jv: Panganggo

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Create
jv: Gawé

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Roles
jv: Parāgā

en: Filter
jv: Saring

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Log out
jv: Metu log

en: Shortcuts
jv: Sidhatan

en: Blocks
jv: Blok

en: Menus
jv: Menu

en: About
jv: Ngenani

en: User account
jv: Akun panganggo

en: Not restricted
jv: Ora aman

en: Restricted to certain pages
jv: Kewates kācā tinamtu

en: Collapse
jv: Nyusut
