Navigation (1.0.0-beta3) - en to km translation catalogue (32 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Core
km: សំខាន់

en: Region
km: តំបន់

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Files
km: ឯកសារ

en: Create
km: បង្កើត

en: Footer
km: បាតកថា

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Filter
km: តម្រង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Log out
km: ចេញ

en: Shortcuts
km: ផ្លូវ​កាត់

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: About
km: អំពី

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: Not restricted
km: មិន​ត្រូវ​បាន​​ដាក់​កម្រិត

en: Restricted to certain pages
km: បាន​ដាក់​កម្រិត​ទៅ​​ទំព័រ​ជាក់លាក់​

en: Collapse
km: វេញ
