Navigation (1.0.0-beta3) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Shortcuts
lo: ທາງລັດ
