Navigation (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Weight
lt: Svoris

en: Category
lt: Kategorija

en: Back
lt: Atgal

en: Help
lt: Pagalba

en: Core
lt: Branduolys

en: Region
lt: Sritis

en: Menu
lt: Meniu

en: User
lt: Narys

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Files
lt: Failai

en: Create
lt: Kurti

en: Footer
lt: Poraštė

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Display title
lt: Rodyti pavadinimą

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Extend
lt: Moduliai

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Shortcuts
lt: Trumpiniai

en: Blocks
lt: Blokai

en: Menus
lt: Meniu

en: Edit profile
lt: Redaguoti profilį

en: About
lt: Apie

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Starting level
lt: Pradinis lygis

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: View profile
lt: Peržiūrėti profilį

en: Admin info
lt: Admin informacija

en: Show for the listed pages
lt: Rodyti išvardintuose puslapiuose

en: Hide for the listed pages
lt: Slėpti išvardintuose puslapiuose

en: Menu levels
lt: Meniu lygiai

en: Broken/Missing
lt: Klaida/Nėra
