Navigation (1.0.0-beta3) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Help
mg: Fanampiana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Filter
mg: Sivana

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Log out
mg: Fivoahana

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa
