Navigation (1.0.0-beta3) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Remove
mk: Одстрани

en: Help
mk: Помош

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Roles
mk: Улоги

en: Navigation
mk: Навигација

en: Log out
mk: Одјави ме

en: Blocks
mk: Блокови

en: Menus
mk: Менија

en: User account
mk: Корисничка сметка
