Navigation (1.0.0-beta3) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Weight
nn: Vekt

en: Category
nn: Kategori

en: Back
nn: Attende

en: Help
nn: Hjelp

en: User
nn: Brukar

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Create
nn: Lag

en: Footer
nn: Botntekst

en: Roles
nn: Roller

en: Filter
nn: Filtrer

en: Navigation
nn: Navigering

en: Log out
nn: Logg ut

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Menus
nn: Menyar

en: User account
nn: Brukarkonto
