Navigation (1.0.0-beta3) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ

en: User account
or: ଚାଳକ ଖାତା
