Navigation (1.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Administration
sk: Administrácia

en: Weight
sk: Váha

en: Category
sk: Kategória

en: Back
sk: Späť

en: Help
sk: Pomoc

en: Core
sk: Jadro

en: Region
sk: Umiestnenie

en: User
sk: Používateľ

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Files
sk: Súbory

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Footer
sk: Päta

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Media
sk: Médiá

en: Display title
sk: Zobrazovaný názov

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Extend
sk: Rozšíriť

en: Shortcuts
sk: Skratky

en: Blocks
sk: Bloky

en: Menus
sk: Menu

en: Edit profile
sk: Upraviť profil

en: About
sk: Informácie o

en: Logo options
sk: Nastavenia loga

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Starting level
sk: Začiatočná úroveň

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: Restricted to certain pages
sk: Obmedziť pre konkrétne stránky

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: View profile
sk: Zobraziť profil
