Navigation (1.0.0-beta3) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Weight
sl: Teža

en: Category
sl: Kategorija

en: Help
sl: Pomoč

en: Core
sl: Jedro

en: Region
sl: Regija

en: Menu
sl: Meni

en: User
sl: Uporabnik

en: Configure
sl: Nastavi

en: Footer
sl: Noga

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Shortcuts
sl: Bližnjice

en: Blocks
sl: Bloki

en: Menus
sl: Meniji

en: About
sl: O modulu

en: User account
sl: Uporabniški račun
