Navigation (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (55 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Weight
sv: Vikt

en: Category
sv: Kategori

en: Back
sv: Tillbaka

en: Help
sv: Hjälp

en: Menu
sv: Meny

en: User
sv: Användare

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Files
sv: Filer

en: Create
sv: Skapa

en: Footer
sv: Sidfot

en: Custom
sv: Anpassad

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Roles
sv: Roller

en: Filter
sv: Filtrera

en: Display title
sv: Titel för visning

en: Navigation
sv: Navigering

en: Provider
sv: Leverantör

en: Log out
sv: Logga ut

en: Extend
sv: Utöka

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Shortcuts
sv: Genvägar

en: Blocks
sv: Block

en: Menus
sv: Menyer

en: Edit profile
sv: Redigera profil

en: About
sv: Om

en: Logo options
sv: Alternativ för logga

en: User account
sv: Användarkonto

en: Starting level
sv: Startnivå

en: My Account
sv: Mitt konto

en: Not restricted
sv: Ej begränsad

en: Restricted to certain pages
sv: Begränsad till vissa sidor

en: Default logo
sv: Standard logo

en: Custom logo
sv: Anpassad logo

en: Collapse
sv: Fäll in

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Navigation Settings
sv: Inställningar för navigering

en: View profile
sv: Visa profil

en: Navigation settings
sv: Inställningar för navigering

en: Edit user account
sv: Redigera användarkonto

en: Admin info
sv: Administratörsinfo

en: Visibility Conditions
sv: Visningsvillkor

en: Visibility Condition
sv: Visningsvillkor

en: Context assignments
sv: Tilldelning av sammanhang

en: Show for the listed pages
sv: Visa för de angivna sidorna

en: Hide for the listed pages
sv: Dölj för de angivna sidorna

en: Broken/Missing
sv: Trasig/Saknas

en: @label (disabled)
sv: @label (inaktiverad)

en: The "%plugin_id" was not found
sv: "%plugin_id" hittades inte

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label from the %region region?
sv: Är du säker på att du vill ta bort @entity-type %label från regionen %region?

en: Expand sidebar
sv: Expandera sidofältet
