Navigation (1.0.0-beta3) - en to th translation catalogue (33 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Status
th: สถานะ

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Back
th: กลับ

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Menu
th: เมนู

en: ID
th: ไอดี

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Create
th: สร้าง

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Media
th: สื่อ

en: Display title
th: แสดงชื่อเรื่อง

en: Navigation
th: นำทาง

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Log out
th: ออกจากระบบ

en: Extend
th: ส่วนขยาย

en: Shortcuts
th: เส้นทางลัด

en: Blocks
th: บล็อค

en: Menus
th: เมนู

en: Edit profile
th: แก้ไขรายละเอียดผู้ใช้

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Not restricted
th: ไม่จำกัด

en: Restricted to certain pages
th: จำกัดให้เฉพาะบางหน้า

en: Collapse
th: การรวมคอลัมน์

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: View profile
th: ดูรายละเอียดผู้ใช้

en: Edit user account
th: แก้ไขบัญชีผู้ใช้

en: Show for the listed pages
th: แสดงหน้ารายการ

en: Hide for the listed pages
th: ซ่อนหน้ารายการ

en: Menu levels
th: ระดับเมนู
