Navigation (1.0.0-beta3) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Shortcuts
ug: قىسقا ئۇلىنىش

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: About
ug: ھەققىدە

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى

en: My Account
ug: ھېساباتىم

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن
