Navigation (1.0.0-beta3) - en to ur translation catalogue (26 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Administration
ur: تنظیم

en: Weight
ur: وزن

en: Category
ur: زمرہ

en: Back
ur: واپس

en: Help
ur: مدد

en: Core
ur: کور

en: Region
ur: علاقہ

en: Menu
ur: مینیو

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Configure
ur: ترتیب

en: Roles
ur: رولز

en: Filter
ur: فلٹر

en: Display title
ur: عنوان دکھائیں

en: Navigation
ur: نیویگیشن

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Blocks
ur: بلاکس

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ

en: Admin info
ur: منتظم کی معلومات

en: Context assignments
ur: سیاق و سباق کی تفویض
