Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha14) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Back
et: Tagasi

en: Text
et: Tekst

en: Other
et: Muu

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Link class
et: Lingi klass

en: List class
et: Nimekirja klass
